Drukuj

Wycieczka po Łodzi

Wybierasz się na wycieczkę do Łodzi, oto kilka pomocnych rad, które sprawią, że wybierzesz wycieczkę i sposób zwiedzania, który spełni Twoje oczekiwania.

- Łódź można bardzo wygodnie zwiedzać pieszo, rowerem, autokarem czy środkami komunikacji miejskiej. Wybór sposobu podróżowania i zwiedzania zależy od wielu czynników: liczebności grupy, pory roku i czasu jaki pozostaje do dyspozycji na wycieczkę. Jeśli chcesz zobaczyć jak najwięcej podczas jednej wycieczki, wybierz autokar albo samochód.

- Bardzo wygodną formą poznawania miasta będzie zwiedzanie w niewielkiej grupie znajomych lub rodziny. Jeśli kwota jaką chcesz przeznaczyć na zwiedzanie jest niewielka odpowiednie dla Ciebie będzie oglądanie atrakcji miasta w większej grupie lub forma wycieczki z biletem.

- Lubisz niestandardowe formy zwiedzania-wybierz grę miejską, spacer historyczny, questing, foto tour.

- Cenisz wygodę w czasie zwiedzania, właśnie dla Ciebie odpowiednia będzie wycieczka przy użyciu systemu audio guide tour. Otrzymujesz przenośny zestaw z słuchawkami, dzięki czemu nawet oddalając się nieco od grupy słyszysz przewodnika.